SZUKAJ POPRZEZ
NAJCZĘŚCIEJ WYSZUKIWANE

Popis obiektu i cennik usług


Przytulna chat górska w pięknej lokalizacji z widokiem na ośrodek zimowy Tanvalsky Spicak i Karkonosze. Pojemność 10 łóżek + dostawka + łóżeczko dziecięce. Ogrzewanie elektryczne + piec na drewno. Specjalne wyposażenie - historyczny bilard. Parking przy chacie. Niskie koszty.

Pobyt z zwierzęciem domowym: są dozwolone
Sezon letni - ceny
Cena od 160,- CZK/osoba/noc, według ilości osób w grupie
Sezon zimowy - ceny
Tydzień (sobota - sobota) w głównym sezonie zimowym 14 000,- CZK. Poza sezonem wakacyjnym po umówieniu.

Sylwester 2019 ... 30 000,- CZK.
Poza sezonem - ceny
Weekend w lecie ca. 4000,- CZK. Weekend w zimie 5000,- CZK.
Pozostałe informacje:
Na miejscu jest opłacane zużycie energii elektrycznej, bilard 60,- CZK/noc, 1x pies 60,- CZK/noc. Pościel po umówieniu za opłatę 80,- CZK/zestaw/pobyt.

Po przyjeździe kaucja za el.energię i ewentualne inne koszty: latem od ok. 500,- CZK zimą od ok. 1300,- CZK za tygodniowy pobyt. Ponadto pobierana jest kaucja zwrotna za ewentualne szkody w wysokości 1500 CZK. Depozyt za pobyt pobierany jest przy zabezpieczaniu rezerwacji.
Depozyt za pobyt nie podlega zwrotowi w przypadku anulowania rezerwacji z jakiegokolwiek powodu na 90 dni lub mniej przed pobytem.

Budynek wyposażony jest w okna termoizolacyjne z potrójnymi szybami. Jest mniej energochłonny. Oczywiście wymagany jest bezzwrotny depozyt rezerwacyjny w wysokości około 30% ceny wynajmu.

Klienci zobowiązani są do wykonywania podstawowych czyszczenia obiektu.

W zimie podczas pobytu goście sami czyści śniegu wokół domu. Środki do czyszczenia śniegu są dostępne w obiekcie. W zimie po przybyciu do dyspozycji są mniejsze parkingowe min. dla 3 mniejszych samochodów. Dodatkowy parking jest dostępny po odśnieżaniu o wymaganej powierzchni tuż przed wynajętym domku.

W razie zainteresowania możemy zorganizować drewno na piece kominkowe za opłatę.

WiFi bezpłatnie

-----------------------------------------------------------------

Parter - korytarz, kuchnia, pokój dzienny z jadalnią (aku piec, piec na drewno, stół, ławki, krzesła, TV+SAT, stół bilardowy, kanapa)

1.piętro - sypialnia nr.1 (3 łóżka, stół, 4 krzesła, szafa, aku piec, komoda), sypialnia nr.2 (3 łóżka, 2 krzesła, szafa, grzejniki), pokój nr.1 (2 łóżka, 2 krzesła, szafa, grzejniki) oraz mały pokój nr.2 (2 łóżka, szafa, grzejniki).

Na parterze są 3 oddzielne łazienki z WC, umywalką i prysznicem.

Parking przed obiektem. W zimie są zalecane łańcuchy śniegowe.

W razie zainteresowania możemy zorganizować drewno na piece kominkowe za opłatę.

Darmowe WiFi i woda.
Wyżywienie
Bez wyżywienia.