Poloha a dosažitelnost

Pronajímaná chata se nachází na polosamotě přibližně 100m od lesa s krásným výhledem na lyžařské středisko Tanvaldský Špičák a Krkonoše. Vlastní pozemek této chaty je chráněn stromy a vede tudy příjezdová cesta. Příjezd je možný až k chatě i zimě. Nájemci mohou využívat přilehlou louku, ohniště s posezením a udírnou. Ve vzdálenosti cca 100m se nachází tenisový kurt a jízdárna koní.

  Vybavení a služby

Interiér je vkusně zařízený. Hlavním vchodem vstoupíme do chodby (botník, věšák), z níž vcházíme do průchozí kuchyně. Z kuchyně se dostaneme do místnosti, kterou tvoří obývací pokoj a jídelna (aku kamna, krbová kamna, jídelní stůl, lavice, židle, BTV + satelit, krásný starožitný bezděrový kulečník, válenda, konferenční stolek, kožešinová výzdoba), dále na schodiště do I. patra. Zde jsou ze schodiště přímo přístupné ložnice č.1 (3 lůžka, stůl, 4x židle, skříň, aku kamna, komoda), ložnice č.2 (3 lůžka, 2 židle, skříň, přímotop, toaletní skříňka se zrcadlem), pokoj č.1 (2 lůžka, 2 křesla, konferenční stolek, skříň, přímotop) a malý pokojíček č.2 (2 lůžka, skříňka na prádlo, šatní stěna, přímotop). V pronajímaném objektu jsou v přízemí 3 samostatné koupelny vždy s WC, umyvadlem a sprchovým koutem. Před objektem ohniště a udírna s posezením. Velice nízké provozní náklady (v zimě cca 800-1300,- Kč za týden a v létě cca 600,- Kč za týden). Parkování přímo před pronajímaným objektem. V zimě jsou doporučeny sněhové řetězy. WI-FI zdarma.

Pobyt s domácím zvířetem: Je možný  Rekreace a služby v okolí

Bowling a diskotéka 1km. KOUPÁNÍ: Jablonec nad Nisou, Liberec, Lučany n.N., Tanvald. Vodní nádrže Souš, Josefův Důl, Bedřichov, Aquapark Babylon - Liberec. LYŽOVÁNÍ: Smržovka, lyž. střediska - Špičák (2km), Bedřichov, Desná, Zásada, Janov n.N., Rejdice, Josefův Důl, Plavy, Liberec, Harrachov, ve vzdálenosti 100m od chaty se nachází menší lyžařský vlek (délka 300). VÝLETY: rozhledny do max. cca 10km Černá Studnice, Špičák, Bramberk, Štěpánka, Slovanka, Severák, Nová Ves, Jablonec nad Nisou. Přehrady Jablonec n.N., Souš a Josefův Důl. Harrachov – muzea, pivovar, Mumlavské vodopády.Jizerské hory – turistika, cykloturistika, ráj houbařů. Liberec – Ještěd, ZOO a botanická zahrada. Hrad Frýdštejn a zámek Sychrov nedaleko. Do Českého ráje je to pouze cca 25 km do Harrachova cca 18 km.

Zpět


TOPlist
  Chata u Špičáku Albrechtice v J. H., Smržovka
Hlavní strana objektu
  Počasí na horách
Předpovědi počasí pro celou ČR
  Chata u Špičáku
Ceník ubytování a stravování